3 YILDIR

3 YILDIR "KRiSTAL ELMA"SIZ YAPAMIYORUZ.

Bu yıl 14-15-16 Ekim tarihlerinde İstanbul Volkswagen Arena’da düzenlenen; reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasını buluşturan, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde 1 Gümüş, 2 Bronz Kristal Elma olmak üzere toplam 3 ödül daha aldık. “Reklam Oscar"ı olarak da anılan “Kristal Elma” ödülü için yalnızca 3 yıldır yarışıyoruz. Katıldığımız bu 3 yıl içinde ne mutlu ki ödülsüz bir yıl geçirmedik. Ödüllerimizi 3 yılda toplam 13’e çıkarmanın gruru içindeyiz. 
VE HiDROMEK GRAFiKiR DEDİ...

VE HiDROMEK GRAFiKiR DEDİ...

Uzun yıllardır birlikte çalışmak istediğimiz Hidromek firması ile sözleşmemizi imzaladık. İçimizdeki heyecanın tasarımlarımıza yansıyacağı kuşkusuz. Her iki taraf içinde hayırlı olması dileğiyle...

NEXT LEVEL FOTOĞRAF ÇEKiMi SONLANDI

NEXT LEVEL FOTOĞRAF ÇEKiMi SONLANDI

2015-2016 yılında kullanacağımız imajlar için fotoğraf çekimimizi tamamladık. Erkin Şahin ile gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerimizin masaüstü aşaması da tamamlanmak üzere. Yakında iletişim çalışmaları mecralarda yerini alacak.

HASMER’iN DEV PROJESi OFFICIUM BEYTEPE GRAFiKiR'DE

HASMER’iN DEV PROJESi OFFICIUM BEYTEPE GRAFiKiR'DE

Beytepe’nin tek ofis projesi olma özelliği taşıyan, Hasmer’in dev projesi için isim önerileri ile çalışmaya başlayan Grafikir; projenin adını Officium Beytepe olarak belirledi. 110 ofis ve 10 ticari dükkanı barındıran Officium Beytepe iletişim çalışmalarına başladığı Grafikir ile devam edecek.

SIRA DIŞI BiR KONUT PROJESi BENEVRE...

SIRA DIŞI BiR KONUT PROJESi BENEVRE...

Tüm ihtiyaçlarınızı konfora dönüştüren ayrıcalıklı bir butik yaşam projesi Benevre Beytepe; lansman çalışmaları için bizi tercih etti. İsim bularak başladığımız projeye kurumsal kimlik çalışmaları ile devam ettik. Web arayüzü ile ilgili tasarımlarımızla da hızla yolumuza devam ediyoruz.

KUKİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ GRAFİKİR İLE...

KUKİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ GRAFİKİR İLE...

Yıllardır Ankara'da pastalar ve tatlılar konusunda enfes tatlara imzasını atan KUKİ, Çukurambar'daki yeni yerinde Grafikir tarafından hazırlanan yenilenen kurumsalı ile müşterilerinin hizmetinde. Mimarisi ve sunduğu lezzetlerle farklılaşan KUKİ iletişim çalışmalarımızın da farklılığı ile adından yine çok söz ettirecek.

KRiSTAL ELMA’DA GRAFiKiR iMZASI!

KRiSTAL ELMA’DA GRAFiKiR iMZASI!

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde;

Bölge Büyük Ödülü, 3 Altın Kristal ve 1 Gümüş Kristal olmak üzere toplamda 5 Kristal Elma alan Grafikir, bölgenin en başarılı ajansı oldu!

YENi NESiL BÜFE BUYBOX!

YENi NESiL BÜFE BUYBOX!

BUYBOX ile markalar doğru, etkili ve enerjik bir tüketiciler de anlık tüketim ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir mini perakende noktasıyla buluştu. Yeni Nesil Büfe mottosuyla, büfe ve mini perakende ölçeğimde bir ilki başlatan BUYBOX; tüm iletişim çalışmalarını Grafikir ile birlikte yürütüyor!

Tüm haberler için tıklayınız...
SİTEYE GİRİŞ